• iletisim@firmafix.com
  • İletişim Çok Yakında

HABER DETAYI

5 Haziran 2017 01:05

Esentepe evden eve nakliyatta yeni hizmetler

Esentepe evden eve nakliyatta yeni hizmetler

Esentepe evden eve nakliyat olarak, İstanbul un Esentepe ilçesinde evden eve taşımacılık faaliyetleri konusunda hizmet sunan bir firmayız. Kurulduğumuz günden bu yana müşterilerimize en iyisini vermek için çaba sart etmekteyiz. Avrupa standartlarında bir firmayız ve kendimizi sürekli geliştirmemiz en önemli krtilerlerimiz arasında yer almaktadır. Öte yandan, müşteri memnuniyeti son derece önemlidir firmamız için. Amacımız sizi memnun edecek şekilde yeni adreslerinize ulaştırmaktır. Mal canın yongasıdır derler. Mallarınızın ne olursa olsun sizin için çok önemli olduğunun farkındayız. Bu nedenle her zaman özenli çalışmalarımız ile sizelrleyiz. Bizden 7/24 internet üzerinden fiyat teklifleri alabilirsiniz.

İnternet sitemizde evden eve taşımacılık.com adresinden bize ulaşabilirsiniz. Müşterilerimizin fiyat teklifi alması için başvuru bölümümüz bulunmaktadır. Evden eve taşımacılık Esentepe firmamızla en makul evden eve nakliyat ücretleri alacağınızdan emin olabilirsiniz. Hem ev taşımacılığı, hem de işyeri ve kurum taşımacılığı konusunda bizden yardım alabilirsiniz.Hastane, eğitim kurumları, fabrika, sanayi tesisleri gibi alanların taşımacılığı işlemleri son derece risklidir. Bunları firmamız son derece profesyoenl anlamda taşımaktadır. Referanslarımızdan başarılı çalışmalarımızı ve memnun müşterilerimizi siz de öğrenebilirsiniz.

Özel eşyalarınızın, örneğin kıymetli ve antika eşyalarınızın taşımacılığı için de güvenilir şekilde firmamızdan yardım alabilirsiniz. Bu nadide eşyaların asla zarar görmeden tamamen cinslerine ve özelliklerine uygun şekilde ambalajlanması çok önemlidir. İçiniz rahat şekilde eşyalarınızın taşınacağından emin olabilirsiniz. Sergiler, fuarlar,müzayedeler için de eşyaların taşımacılığı konusunda firmamızdan her zaman yardım alabilirsiniz. Sigortalı şekilde taşımacılık faaliyetleri yürütülmektedir. Araçlarımız ve taşınan eşyalarınız da her zaman sigortalıdır. Bu şekilde herhangi bir zarar durumunda, asla mapdur olmayacaksınız. Eşyalarınız sigorta kapsamında işleme alınacaktır. Mutlaka firmamızı inceleyin.

HABERE YORUM YAP

HABERE YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.

Nasıl Çalışır?
Firma adresinizi sayfanızdaki haritaya işaretleyelim. Müşterileriniz ürün ve hizmetlerinizi incelesin, yol tarifi alsın, sizi kolaylıkla bulsun.
İncele
Sık Sorulan Sorular
Müşterilerimiz tarafından, satın alma öncesi ve sonrası en çok sorulan soruları cevapları ile listelediğimiz sayfamızdır.
Göz At
7/24 Destek
Sorularınız, önerileriniz yada herhangi bir konu da danışmak için destek sayfamızdan bizlere ulaşabilirsiniz.
Destek Al