• iletisim@firmafix.com
  • İletişim Çok Yakında

HABER DETAYI

24 Mayıs 2017 13:06

EN İYİ NAKLİYE PLATFORMU BİZİZ

Yalıköy evden eve nakliyat olarak, hizmet sektöründeyiz, hizmet sektörünün ne kadar zor bir sektör olduğunun bilincindeyiz, her firmanın kaliteli hizmet veremediğini gözlemliyoruz; işimize sahip çıkıyor ve ekip arkadaşlarımız ile birlikte, tam bir takım çalışması sorumluluğu ile işimizi yapmaya çabalıyoruz. Beykoz ilçesi Yalıköy Mahallesi ile birlikte şehiriçinde ve şehir dışında da bu hizmeti vermekteyiz. Ülkemizin her yerinden ve şehiriçinden Yalıköy Mahallesi’ne, Yalıköy Mahallesi’nden de her yere taşıma hizmeti vermekteyiz.

Evden eve nakliyat Yalıköy olarak, verdiğimiz hizmet; evinizden yeni evinize veya eski ofisinizden yeni ofisinize taşıtmak istediğiniz her ne olursa, ev eşyası, değerli emtia, ofis eşyası, ofis mobilyası, kıymetli evrak yada emtia… Hepsini özel ambalaj hizmetimiz ile birlikte;  kırmadan, dökmeden eviniz ya da ofisinizden nasıl aldıysak aynı şekilde teslim ediyoruz.

Online nakliyat web sayfası adresi üzerinden bize dilediğiniz yerden ve dilediğiniz zamanda ulaşabilirsiniz. Müşteri temsilcilerimiz size bir alo kadar yakınlar, bizi arıyorsunuz ve fiyat alıyorsunuz, fiyatı yerinde de size verme imkanımız var ve bu hizmet için de herhangi bir ücret istemiyoruz, siz sadece arayınız.

Türkiye’nin en iyi evden eve nakliyat platformu biziz. Bu slogan gibi görünse de gerçektir. Bu konuda asla mütevazi değiliz. Referanslarımızı siteden görebileceksiniz. Ofis taşımacılığında da bir numarayız.

Kurumsal firmalar, ofis taşımasında genelde bizi tercih ediyorlar çünkü bizi iyi tanıyorlar ve hizmetimizden çok memnunlar, hatta taşıma sonrası hizmetlerimizin kalitesini ölçüyor ve Müşteri memnuniyeti hizmeti sunuyor, sonuçlar hakkında sizleri anında bilgilendiriyoruz.

Evden eve nakliyat ücretleri, sitemizde vardır ancak bu ortalama fiyatlarımızdır. Gerçek fiyat ancak eşyanızı gördüğümüzde; nereden nereye taşıyacağımızda ve nakliye sırasında bizden istediğiniz ekstra bir hizmet talebiniz olacak ise onlar da eklendikten sonra belirlenecektir.

HABERE YORUM YAP

HABERE YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.

Nasıl Çalışır?
Firma adresinizi sayfanızdaki haritaya işaretleyelim. Müşterileriniz ürün ve hizmetlerinizi incelesin, yol tarifi alsın, sizi kolaylıkla bulsun.
İncele
Sık Sorulan Sorular
Müşterilerimiz tarafından, satın alma öncesi ve sonrası en çok sorulan soruları cevapları ile listelediğimiz sayfamızdır.
Göz At
7/24 Destek
Sorularınız, önerileriniz yada herhangi bir konu da danışmak için destek sayfamızdan bizlere ulaşabilirsiniz.
Destek Al