• iletisim@firmafix.com
  • İletişim Çok Yakında

HABER DETAYI

19 Temmuz 2017 00:42

Emlak Konut GYO Artık Türkçe İsim Kullanacak;

Emlak Konut GYO  Artık Türkçe İsim Kullanacak;

Emlak Konut GYO hayata geçireceği projelerinde Türkçe isimlere dönüş için harekete geçti.

Emlak Konut, yapımı tamamlanan projeler haricinde yeni projelerde Türkçe isim  kullanılmasında artık hassasiyet gösterecek.

Emlak Konut GYO yetkilileri geçtiğimiz günlerde  düzenledikleri toplantıda yeni  konut projelerinde Türkçe isim kullanımı hakkında yeni adımlar atmak için bir araya geldiler. Düzenledikleri  toplantıda yetkililer bundan sonra Emlak Konut işbirliğiyle hayata geçecek olan  projelere Türkçe isim konulması zorunluluğunu uzun uzadıya  tartıştılar.

Emlak Konut GYO’nun geliştirdiği projelere Türkçe isim verilmesindeki hassasiyeti önceden de biliniyordu.Ancak özellikle sahil kenarlarında ve yabancıların ilgisini çeken yerlerde Türkçe isim kullanımı hakkında tereddütler bulunuyordu.Yabancı isim kullanımı yabancı yatırımların proje ile ilgili bilgi sahibi olmalarına olanak sağladığı düşünüyordu.Bu yüzden toplantı katılımcıları ,eski projelerin isimleri hakkında değişiklik yapmamaya; yeni başlatılacak olan projelerde artık Türkçe isim kullanmaya özen gösterileceği kararına vardılar.

HABERE YORUM YAP

HABERE YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.

Nasıl Çalışır?
Firma adresinizi sayfanızdaki haritaya işaretleyelim. Müşterileriniz ürün ve hizmetlerinizi incelesin, yol tarifi alsın, sizi kolaylıkla bulsun.
İncele
Sık Sorulan Sorular
Müşterilerimiz tarafından, satın alma öncesi ve sonrası en çok sorulan soruları cevapları ile listelediğimiz sayfamızdır.
Göz At
7/24 Destek
Sorularınız, önerileriniz yada herhangi bir konu da danışmak için destek sayfamızdan bizlere ulaşabilirsiniz.
Destek Al