• iletisim@firmafix.com
  • İletişim Çok Yakında

HABER DETAYI

12 Haziran 2017 18:18

Ege Nakliyat’dan Habersiz kalmayın

Ege Nakliyat’dan Habersiz kalmayın

Ege Nakliyat ve Depolama olarak hizmet sağlamaktayız bağdat caddesi işlemlerinizin tamımı teleskopik asansörlerle evden eve nakliyat ile sorunsuz ve kolay bir şekilde sağlanacaktır 7/24 hizmetinize acık bağdat caddesi depolama firmalarının da tecrübe refanrsları sayesinde daha güçlü bir şekilde hizmet sağlamaktayız. Birbirine uygun taşıma ve depolama fiyatlarımız mevcut olup bölgede yaşayanlar için ayrıca özel indirimler yapılacaktır bağdat caddesi evden eve nakliyat için ücretsiz ekspertiz hizmetimizden yararlanmayı unutmayın ofis taşımacılığı konusunda detayları öğrenmek isterseniz bizler ile irtibata geçmeniz yeterli olacaktır yafa ofisimize gelerek kahvemizi içe bilirsiniz.

Bağdat caddesi evden eve hizmetimizde uzman personel ekibimiz ile göstermiş olduğumuz profesyonel hizmet sayesinde hak ettiğimiz yere ulaşmaktayız. Eşyalarınızın güvenli ve hijyenik bir şekilde taşına bilmesi için birbirinden güzel otomatik iş aletleri ile eşyalarınızı taşıyor olacağız ayrıca sizlere sunmuş olduğumuz fırsatlar ile ve özel indirimlerimiz ile uygun fiyatlar ile sizleri karşılıyor olacağız ilk müşterilerimize özel merhaba kampanyasından %20 indirim ile karşılanıyor olacaksınız.

Sadece kampanyalarımızın evden eve nakliyat ile sınırlı kalmadığını hatırlatarak ofis taşımacılığımızda özel indirimlerin yer aldığını belirtelim taşımacılık esnasında ücretsiz ekspertiz olduğunu tekrar hatırlatalım ve aynı zaman uzaman personellerimiz tarafından yapılması gerekenler sizlerle için anlatılıyor olacaktır. Sadece bağdat caddesi ile sınırlı kalınmamış olup türkiyenin bir çok şehrinde şubelerimizi ile müşterilerimize hizmet sunmaktayız

Bir müşteri bin müşteri prensibi ile çalışan Ege nakliyat sizlerin gözünüzde büyütmüş olduğunuz taşınma problemini ortadan kaldıracaktır.

HABERE YORUM YAP

HABERE YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.

Nasıl Çalışır?
Firma adresinizi sayfanızdaki haritaya işaretleyelim. Müşterileriniz ürün ve hizmetlerinizi incelesin, yol tarifi alsın, sizi kolaylıkla bulsun.
İncele
Sık Sorulan Sorular
Müşterilerimiz tarafından, satın alma öncesi ve sonrası en çok sorulan soruları cevapları ile listelediğimiz sayfamızdır.
Göz At
7/24 Destek
Sorularınız, önerileriniz yada herhangi bir konu da danışmak için destek sayfamızdan bizlere ulaşabilirsiniz.
Destek Al