• iletisim@firmafix.com
  • İletişim Çok Yakında

HABER DETAYI

25 Temmuz 2017 16:48

Bulvar Atakent Ön Satışlar Başladı

Bulvar Atakent Ön Satışlar Başladı

Bulvar Atakent Ön Satışlar Başladı

 

Bulvar Atakent Maksem Oğuz Kağan ortaklığı tarafından Halkalı Atakent’de yapılan Bulvar Atakent projesinde ön satışlara başlanmıştır.Şehircilik anlayışıyla yola çıkan ve modern gösterişli ve rahat yaşama alanları inşa eden insanların tüm isteklerini düşünerek haraket eden bir konut şirketi olarak göze çarpmaktadır. Ön satışa sunulan Bulvar Atakent projesinde 22 bin 274 metrekarelik arsa üzerine kuruyor.5 bloktan oluşan projede 391 daire ve 26 ticari ünite bulunuyor.Projede 2+1brüt 110 ila 183,net 71 ila 85 metrekare 3+1 brüt 145 ila 157,net 92 ila 102 metrekare,4+1 brüt 184 net 126 metrekare büyüklüğüne sahip olmakta birlikte çevresel yapılandırmayla daha iyi güzel bir şehir ve yaşam alanına dönüştürülmüştür.İçinde bulunan marketler ve yaşam alanı merkezleri sayesinde sorun yaşayamıcağınız bir proje olarak söylenebilir.

 

Anlaşmalı bankalarla birlikte 60 aya varan sıfır faiz ile müşterilerine kolaylıklar sunmaktadır.

Anlayış olarak aile kavramı üzerinde duran ve birçok kişiyi ev sahibi yapmak isteyen şirket sahipleri ev fiyatlarınıda uygun seçenekler ile görücüye açmıştır.Hem şehircilik anlayışı hemde kentsel dönüşüme katkıda bulunmak için yapılan projelere devam etmektedirler.Ev almak için yada yatırım yapmak için bakmanız gereken projelerin başında gelmektedir.Yetişkiler ve çocuklar için birçok yaşam alanı sundukları aşikar ve bu konuda çok iyi işler yaptıklarını söylemek gerekiyor.Bir ailenin bütün ihtiyaçlarını karşılayacağı huzurla ve güvenle yaşıcağı bir yaşam merkezidir.

 

Web : http://www.bulvaratakent.com/

HABERE YORUM YAP

HABERE YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.
Nasıl Çalışır?
Firma adresinizi sayfanızdaki haritaya işaretleyelim. Müşterileriniz ürün ve hizmetlerinizi incelesin, yol tarifi alsın, sizi kolaylıkla bulsun.
İncele
Sık Sorulan Sorular
Müşterilerimiz tarafından, satın alma öncesi ve sonrası en çok sorulan soruları cevapları ile listelediğimiz sayfamızdır.
Göz At
7/24 Destek
Sorularınız, önerileriniz yada herhangi bir konu da danışmak için destek sayfamızdan bizlere ulaşabilirsiniz.
Destek Al