• iletisim@firmafix.com
  • İletişim Çok Yakında

HABER DETAYI

21 Mayıs 2017 14:27

BİZ GÜVEN İLE TAŞIRIZ, SİZ SADECE TESLİM EDİN!

Sizler, nakliye öncesi gereken herşeyi yaptıysanız, yeni evinizi tuttuysanız, iş bir evden eve nakliyat şirketini bulmaya kalmıştır. Bu da sizin için en önemli konudur. Google arama motorundan arama yaptırdığınızda, karşımıza çıkan her firmaya eşyalarınızı zarar görmeden taşıtacağınıza güvenemezsiniz. Örneğin evden eve nakliyat kelime grubu yazarak aratabilirsiniz, önünüze gelen firmaları arayabilirsiniz.

İstanbul ili genelinde bizler olarak sizlere oldukça iyi fırsatlar sunmaktayız. bu konuda oldukça deneyimliyiz. Ofis taşıma, ev eşyası taşıma ve evden eve taşıma konusunda alanında bir numara olarak kabul görmekteyiz.

evden eve nakliyat, sizin nakliyattaki çözüm ortağınızdır. Biz sadece taşırız evet ama iyi taşırız, taşıma ciddi bir iştir, bizler işimizi yaparız hem de çok iyi yaparız, bu sebeple siz de sadece bize güvenin ve en değerli emanetlerinizi belki binbir zahmetle aldığınız eşya ya da ürünlerinizi veya ofis mobilyalarınızı, kesonlarınızı, toplantı masalarınızı, bizlere emanet edin ve gerisini bize bırakın.

Evden eve nakliyat google arama motorunda en çok çıkan firmalar arasında yer almaktadır, bizleri buraya taşıyan şey sizlere verdiğimiz ve vereceğimiz nitelikli taşıma hizmetinin yanı sıra, fiyatımızdaki netlik ve sadeliktir. Yapacağımızın sözünü ne şekilde yapabileceğimiz şeklinde veriyoruz.

Evden eve nakliyat fiyat hesaplama işini ise birlikte yapıyoruz, size anlayacağınız en şeffaf şekilde gerekli doneleri veriyoruz, maliyet analizimizi gösteriyoruz ve taşıtacağınız eşyanın riskini, sigortasını, ne şekilde ve hangi araçla ne kadar maliyetle taşıdığımızı anlatıyoruz. Siz, taşıma yaptırır iken tüm riskleri biliyorsunuz, bize inanıyor ve güveniyorsunuz çünkü kalitenin iyisini alıyor ve görüyorsunuz.

HABERE YORUM YAP

HABERE YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.

Nasıl Çalışır?
Firma adresinizi sayfanızdaki haritaya işaretleyelim. Müşterileriniz ürün ve hizmetlerinizi incelesin, yol tarifi alsın, sizi kolaylıkla bulsun.
İncele
Sık Sorulan Sorular
Müşterilerimiz tarafından, satın alma öncesi ve sonrası en çok sorulan soruları cevapları ile listelediğimiz sayfamızdır.
Göz At
7/24 Destek
Sorularınız, önerileriniz yada herhangi bir konu da danışmak için destek sayfamızdan bizlere ulaşabilirsiniz.
Destek Al