• iletisim@firmafix.com
  • İletişim Çok Yakında

HABER DETAYI

27 Temmuz 2017 17:22

Aylık Araç Kiralama Hakkında Bilgiler

Aylık Araç Kiralama Hakkında Bilgiler

Aylık Araç Kiralama

 

Aylık araç kiralama, son zamanlarda çokca insanlar tarafından seçilen bir uygulamadır.Çünkü bir araç almaya kalktınızda birçok sorumluluğun altına giriyorsunuz maddi ve manevi olarak.Fakat araç kiralama da bu sorumlulukarın 3’de 2’si ortadan kaltığını söyleyebiliriz. Bir aracınız olsa sigortası kaskosu bakımı vs vs.. bir sürü teferruatı da yanında barındıyor ama araç kiralama da bu tür gerekli işlemlerin hepsini araç kiralama firması yapıyor siz sadece paranızı ödeyip sözleşmenizi detaylı bir şekilde yapıp aracın ve seyahatinizin keyfini çıkarmak kalıyor.Ve en güzel tarafıda istediniz zaman aracını farklı markalar ve farklı modellerle değiştirme imkanı sağlaması bu şekilde daha iyi ve yeni model araçları da kullanma hazzını yaşamanız anlamına gelmektedir yapmanız gereken sadece bir rent a car araç kiralama firması bularak istediniz aracı kiralamak.

 

 

Aylık araç kiralama ne gibi avantajları sağlar?

 

1.Başınıza hırsızlık veya kaza olayı geldiği zaman ilk işiniz firmaya bu olayı paylaşmak olsun ve sonra firmanın yönlendirmeleri sayesinde gerekli üstünüze düşe şeyleri yaptıktan sonra diğer bütün işlemler araba kiraladığınız firmanın sigorta şirketine ve experlerine kalmış bir durum oluşur.

2.Aracın bakım ve onarımlarıyla uğraşmak zorunda kalmazsınız.

3.Trafik cezaları hariç üstünüzde başka bi yükümlülük bulunmaz.

4.Aylık araç kiralamada kilometre ve kullanma koşullarını siz belirlersiniz.

5.İstediniz aracı kiralayabilir ve aylık aracı değiştirebilirsiniz.

 

 

HABERE YORUM YAP

HABERE YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.
Nasıl Çalışır?
Firma adresinizi sayfanızdaki haritaya işaretleyelim. Müşterileriniz ürün ve hizmetlerinizi incelesin, yol tarifi alsın, sizi kolaylıkla bulsun.
İncele
Sık Sorulan Sorular
Müşterilerimiz tarafından, satın alma öncesi ve sonrası en çok sorulan soruları cevapları ile listelediğimiz sayfamızdır.
Göz At
7/24 Destek
Sorularınız, önerileriniz yada herhangi bir konu da danışmak için destek sayfamızdan bizlere ulaşabilirsiniz.
Destek Al