• iletisim@firmafix.com
  • İletişim Çok Yakında

HABER DETAYI

20 Temmuz 2017 00:10

AvivaSA BES’te gayrimenkule yatırım dönemi başlatıyor!

AvivaSA BES’te gayrimenkule yatırım dönemi başlatıyor!

AvivaSA BES’te gayrimenkule yatırım dönemi başlatıyor!Böylece AvivaSA BES’te gayrimenkule yatırım imkânı sunan ilk emeklilik şirketi olma unvanına sahip oluyor.AvivaSA’nın sunduğu bu imkan ile;portföylerinde “Esnek Fonlar”a yer veren katılımcılar, belirli bir miktar gayrimenkule de yatırım yapmış oluyorlar.

AvivaSA CEO’su Fırat Kuruca,AvivaSA BES katılımcılarının, Türkiye’nin en geniş yatırım evrenine sahip olduğunu belirtti ve ekledi;“Katılımcılarımız artık emeklilik yatırımlarına gayrimenkul gibi önemli bir varlık sınıfını da ekleme şansına sahip olacaklar. Sektörümüzde ilklerin şirketi olarak, bu konuda ilk olmanın gururunu yaşıyoruz.”

AvivaSA “esnek” fonlarının içerisinde Gayrimenkul Yatırım Fonu, belirli oranlarda bulunuyor. Emeklilik planlarında bu fonlara yer veren BES katılımcıları, gayrimenkul fonunun avantajından yararlanabiliyorlar.

HABERE YORUM YAP

HABERE YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.

Nasıl Çalışır?
Firma adresinizi sayfanızdaki haritaya işaretleyelim. Müşterileriniz ürün ve hizmetlerinizi incelesin, yol tarifi alsın, sizi kolaylıkla bulsun.
İncele
Sık Sorulan Sorular
Müşterilerimiz tarafından, satın alma öncesi ve sonrası en çok sorulan soruları cevapları ile listelediğimiz sayfamızdır.
Göz At
7/24 Destek
Sorularınız, önerileriniz yada herhangi bir konu da danışmak için destek sayfamızdan bizlere ulaşabilirsiniz.
Destek Al