• iletisim@firmafix.com
  • İletişim Çok Yakında

HABER DETAYI

9 Haziran 2017 19:24

Avantajlı Fiyatlar ve Doğal Yaşam Alanı

Avantajlı Fiyatlar  ve Doğal Yaşam Alanı

MOD Gayrimenkul firması olarak sizlere daha güzel bir aile yaşamı sunmak için çalışmalarına son hızda devam etmekte Mod Bahçelievler projesi ile Bahçelievler bölgesindeki bütün konutlara bakmanıza gerek kalmadan bütün ihtiyaçlarını gidebileceğiniz 5.000 metre alana yerleşim fırsatı sunmuş durumda. Oto park sorunu olmadan Balkonlu daireler sosyal aktivitelerin ayağınıza geldiği Mod Gayrimenkul aradığınız evi sizler ile tanıştıracaktır. Emlak sektöründe öncü olan Mod Gayrimenkul firması sizleri şaşırtmaya devam ediyor sizlerde hayatınızı daha kolay ve güzel sürdürmek istiyorsanız sizlere cazip fırsatları sunmaktan kaçınmayan Mod Gayrimenkul ile tanışma zamanınız gelmiş olduğunu düşünüyoruz. Yatay alana kurulmuş olan Bahçelievler bölgesindeki en lüks birbirinden güzel dairleri bir arada bulabileceksiniz.

Yeşil Bir Alan Arasında Aradığınız Herşey

Çocuklarınızın daha güvenli bir alanda büyümesi için büyük bir yeşil alan bulunmata sadece bunun ile yetmeyin hem yetiskin hem çocuklar icin yüzme havuzları, eğlence merkezlerinin bir arada sunmakta sadece bu kadar ile yetmeyen Mod Gayrimenkul bay ve bayan ayrı olmak üzere yetişkinlerin zorlu bir günden sonra yorgunluğunu atabilicegi sauna, buhar banyosu gibi yerler de bu alan içerisinde bulunmakta. Formda kalmanız için bay ve bayanlara özel fitness salonlarıda bu yerleşim içerisinde bulabilirsiniz. Her zaman temiz hava ile bir ara sizleri şehrin verdiği gürültülü ortamlardan uzaklaştıracak güzel bir yerleşim yeri sağlamaktadır.

Bir çok firmanın sağlayamadığı özelliklerin bir arada bulunduran Mod Gayrimenkul firmasi yerleşim alanlarında geniş tutmuş sizlerin nasıl rahat edebileceğinizi düşünme ve uygulamıştır 5.000 metrekare alanda her şeyin olduğunu biliyoruz dairelerin 2.5+1 dairelerin brütü 163 metre kare 2 farklı seçeneği bulunan 3.5+1 dairelerin brütü 184 metre kare ve 187 metre kare son olarak 4.5+1 dairelerin brütü 221 metre kare olması ile sizlere hem kaliteli hem uygun bir yaşam sunmakta metre karesi 4.950 tl den olan bu güzel daireleri kaçırmak istemeyeceksiniz.

HABERE YORUM YAP

HABERE YAPILAN YORUMLAR

  • Ozge ulus 19 Haziran 2017 22:02 CEVAPLA

    Sehrin yorgunlugundan uzaklasmak isterseniz siradisi evler ile dogal bir yasama sahip olmak isteyenler degerlendirebilir


Nasıl Çalışır?
Firma adresinizi sayfanızdaki haritaya işaretleyelim. Müşterileriniz ürün ve hizmetlerinizi incelesin, yol tarifi alsın, sizi kolaylıkla bulsun.
İncele
Sık Sorulan Sorular
Müşterilerimiz tarafından, satın alma öncesi ve sonrası en çok sorulan soruları cevapları ile listelediğimiz sayfamızdır.
Göz At
7/24 Destek
Sorularınız, önerileriniz yada herhangi bir konu da danışmak için destek sayfamızdan bizlere ulaşabilirsiniz.
Destek Al