• iletisim@firmafix.com
  • İletişim Çok Yakında

HABER DETAYI

25 Mayıs 2017 12:31

Arnavutköy Eşya depolama

Arnavutköy Eşya depolama hizmetlerini kuruluşumuzu tamamladıktan sonra belirli maliyetleri gözden çıkartarak müşterilerimizden gelen yoğun talep üzerine uzun zamandan beri aktif olarak sürdürmekteyiz.

Arnavutköy evden eve nakliye firmaları arasında çokça depolama konusunda talepler gelmektedir firmamıza. Bizler ise sizlerin bizlere emanet ettiğiniz eşyalarınıza tabiri caizse, gözümüz gibi bakıyoruz. Ta ki sizlerden aldığımız gibi sizlere emanet edene kadar bu sorumluluğumuz devam etmektedir. Depolarımız son derece bakımlı ve hijyenik olmasının yanı sıra periyodik olarak aylık temizlik işlemleri yapılmaktadır.

Depolama için önceden eşyalarınız depolama malzemelerimiz ile özel olarak depolanmaktadır. Her defasında üstüne basa basa belirtiğimiz bir şey var ki depolama işlemlerinizi mutlaka kurumsal firmaların eşliğinde gerçekleştirin. Aksi taktirde eşyalarınızın zarar, ziyan görmesi kaçınılmaz olur. Mutlaka eşyalarınızı depolatmadan önce sigortalatın, eşya sigortası eşyalarınızın koruyucusu konumundadır. Arnavutköy nakliye işlerinizi, depolama, paketleme ve şehirler arası taşımalarıda ekleyerek en iyi şekilde yerine getirmek için elimizden gelen

HABERE YORUM YAP

HABERE YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.

Nasıl Çalışır?
Firma adresinizi sayfanızdaki haritaya işaretleyelim. Müşterileriniz ürün ve hizmetlerinizi incelesin, yol tarifi alsın, sizi kolaylıkla bulsun.
İncele
Sık Sorulan Sorular
Müşterilerimiz tarafından, satın alma öncesi ve sonrası en çok sorulan soruları cevapları ile listelediğimiz sayfamızdır.
Göz At
7/24 Destek
Sorularınız, önerileriniz yada herhangi bir konu da danışmak için destek sayfamızdan bizlere ulaşabilirsiniz.
Destek Al