• iletisim@firmafix.com
  • İletişim Çok Yakında

HABER DETAYI

28 Temmuz 2017 06:32

Araç Kiralamada Boş Depo Uyanıklarına ‘’DİKKAT’’

Araç Kiralamada Boş Depo Uyanıklarına  ‘’DİKKAT’’

 

Araç Kiralamada Boş Depo Uyanıklarına ‘’DİKKAT’’

 

Araç kiralıyoruz geziyoruz eğleniyoruz bazen hayalimizdeki aracı kiralayıp geziyoruz dolaşıyoruz bir sürü daha çok şey bunları yaparken bazı şeylere hiç dikkat etmiyoruz ama oda aracı kiralayan şirketler bazı kurallar çerçevesinde her zaman araçlarını kiralamalı olduğunuzu söylemiştik şimdi okurlarımıza bir uyarı daha geliyor.

 

Bazı firmalar uyanıklık yaparak bazı olayları kazanç haline getirmeye çalıştığını görmekteyiz.Özellikle dolu depo araç kiralanıp dolu depo teslim edilen süreci değiştirip ”boş depo verip boş depo alıyoruz” diyerek değiştirip bu süreci kazanç haline getirmişlerdir.Bu tür yerler araçların yakıt göstergeleri ile oynandığı bu yüzden daha fazla kazanç sağladığını belirtmek isteriz ve araç kiralarken değişmeyen sistem ”Dolu depo alıp dolu depo teslim etme”olayına dikkat etmeliyiz bu olayda kısacası kullandığın kadarını ödüyosunuz.

 

Bir olaydan bahsedecek olursak bir aracı kiralıyoruz ve boş depo alıp boş depo vercenizi söylediler.Aracı aldınız 100 liralık bir yakıt attınız ve işiniz bitti sonraki kısımda aracı teslim edicekken birden araç yakıt sensörü sürekli ikaz vermektedir araç kiralama yeri uzakda ise oraya kadar götürmek için 20 lira attığınızı düşünün ve o sensöz asla sönmez çünkü arızalıdır maksat daha çok akaryakıt atıp içinde fazla yakıt bırakarak kara geçme hesapları bu tür yerlerden ve bilmediğini araç kiralama firmalarından uzak durmakda fayda var.Dolu depo teslim edip dolu depo alan firmalara güvenmekte fayda var çünkü genek olarak büyük ve isim yapmış araç kiralama firmaları hep bu şekilde çalışırlar.

 

HABERE YORUM YAP

HABERE YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.
Nasıl Çalışır?
Firma adresinizi sayfanızdaki haritaya işaretleyelim. Müşterileriniz ürün ve hizmetlerinizi incelesin, yol tarifi alsın, sizi kolaylıkla bulsun.
İncele
Sık Sorulan Sorular
Müşterilerimiz tarafından, satın alma öncesi ve sonrası en çok sorulan soruları cevapları ile listelediğimiz sayfamızdır.
Göz At
7/24 Destek
Sorularınız, önerileriniz yada herhangi bir konu da danışmak için destek sayfamızdan bizlere ulaşabilirsiniz.
Destek Al