• iletisim@firmafix.com
  • İletişim Çok Yakında

HABER DETAYI

27 Temmuz 2017 21:12

Araç Kiralama İlgili Yaptığımız Yanlış

Araç Kiralama İlgili Yaptığımız Yanlış

Araç Kiralama İlgili Yaptığımız Yanlış

 

Araba kiralıyoruz fakat bazı noktalarda dikkat etmemiz gerekirken etmemekte ısrar ediyoruz.Gelişi güzel düşünmeden yaptığımız yanlışlar ve hatalar yüzünden birçok maddi ve manevi sorunlar ile karşılaşıyoruz.Bu sorunlardan bir tanesi ve sıkça yaptığımız bir şehirden başka bir şehire gidip arabayı orda bırakmak bununla ilgili konuşalım ve bilgilerimizi aktaralım.

Bir şehirden araba kiralayıp başka bir şehire aracı bırakmak bir o kadar mantıksız ve pahalı bir uygulama olarak görülüyor.Ve bu olayı birçok vatandaşımız yapıyor vereceğimiz tavsiyeleri dinleyerek hem maddi hemde manevi açıdan kayıplarınızı önlemek istiyoruz.

Örnek verecek olursak x şehirden aracı kiraladınız ve y şehrine gitmek için yola çıktınız 2 şehir arasındaki kilometre farkı 1 TL ile çarpılır bu ne demek yani 600 km mesafede ki bir şehir için 600 TL ek ücret ödemeniz anlamına geliyor.Bu ücreti ödememek için öncelikle aracı kiralamadan önce sormanız eğer başka şehirde aracı bıraktınızda ek ücret yoksa kiralamanızda fayda var ama size başka ve en mantıklı önerimiz şu ;

Uçak bileti alıp x şehrinden y şehrine gitmeniz ve orda havalimanında aracı kiralayıp istediniz gibi gezmeniz daha hesaplı daha uygun olarak en iyi tavsiyemiz bu olmaktadır çünkü hem araç fiyatı hem yakıt fiyatı bi hayli fazla olcağından bu seçeneği seçmeniz daha olcağını söylebiliriz.

HABERE YORUM YAP

HABERE YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.
Nasıl Çalışır?
Firma adresinizi sayfanızdaki haritaya işaretleyelim. Müşterileriniz ürün ve hizmetlerinizi incelesin, yol tarifi alsın, sizi kolaylıkla bulsun.
İncele
Sık Sorulan Sorular
Müşterilerimiz tarafından, satın alma öncesi ve sonrası en çok sorulan soruları cevapları ile listelediğimiz sayfamızdır.
Göz At
7/24 Destek
Sorularınız, önerileriniz yada herhangi bir konu da danışmak için destek sayfamızdan bizlere ulaşabilirsiniz.
Destek Al