• iletisim@firmafix.com
  • İletişim Çok Yakında

HABER DETAYI

28 Temmuz 2017 06:37

Araç Kiralama İle İlgili ‘’Uyarılar’’

Araç Kiralama İle İlgili  ‘’Uyarılar’’

Araç Kiralama ‘’Uyarı’’

 

Araç kiralamada en çok dikkat etmeniz gereken şey firma seçimidir her zaman güvenilir büyük deneyimli firmalar seçmeniz sizin için yaşıcağınız olası maddi kayıpların önüne geçicektir.Sakın ucuza araç kiralıcam diye gidip güvenilir firmalardan araç kiralamayın ağrımayan başınızı ağrıtmış olursunuz.

 

Bazı uyarıları sizler için derledik.

 

1.Telefonda kiralama yapmayın gidip bizzat aracı inceleyip aracı teslim alın.

2.İnternet sitesinden yaptığınız rezervasyon sonrasında mail gelip gelmediğine dikkat edin veya telefonunuza rezervasyon bilgilerinin yer aldığı bir mesaj gelmesine dikkat etmeniz gerekiyor.Sonrasında farklı sorunlar oluşmaktadır.

3.Bazı içi boş güven vermeyen rent a car sitelerinden rezervasyon yapmayın.

4.Sitelerde gerekli bütün bilgiler sözleşme şartları kapması sigorta detayları hepsi yer almaktadır bunlar yoksa rezervasyon yapmayın.

5.Araç kiralarken bazı temel şartlar bulunmaktadır bunlar aracı kullanacak kişinin yaşı,ehliyet tarihive yılı ve araç teslimatına kadar ödenecek depozito miktarı bu şartları kontrol edin ve size uygun araç kiralama firmasıyla çalışan.

6.Bazı firmalar sınırlı bazı firmalar ise sınırsız kilometre hesabı  olarak çalışır bunu mutlaka sorun sonra yaptığınız fazla kilometreler için para ödemeyin.

7.Artık yeni yasayla birlikte Kredi kartsız araç kiralanmıyor buna çok dikkat etmeniz gerekiyor yasal olarak araç kiraladıysanız mutlaka Kredi kartı kullanmak zorunda kalıyorsunuz.

HABERE YORUM YAP

HABERE YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.

Nasıl Çalışır?
Firma adresinizi sayfanızdaki haritaya işaretleyelim. Müşterileriniz ürün ve hizmetlerinizi incelesin, yol tarifi alsın, sizi kolaylıkla bulsun.
İncele
Sık Sorulan Sorular
Müşterilerimiz tarafından, satın alma öncesi ve sonrası en çok sorulan soruları cevapları ile listelediğimiz sayfamızdır.
Göz At
7/24 Destek
Sorularınız, önerileriniz yada herhangi bir konu da danışmak için destek sayfamızdan bizlere ulaşabilirsiniz.
Destek Al