• iletisim@firmafix.com
  • İletişim Çok Yakında

Gayrimenkul Bizden Sorulur;Alkom Gayrimenkul Merkez

TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
46 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Alkom Gayrimenkul Merkez
  • ADRES: Güzelyurt Mah Ertuğrulgazi Cad. 2109 Sk. Esenyurt / İstanbul
  • TELEFON: 0212 596 34 34
  • SOSYAL MEDYA:

FİRMA HAKKINDA

Gayrimenkul alımı kolay bir karar değildir.Büyük meblağları gayrimenkule yatırım yapmak istediğinizde danışman olarak seçeceğiniz firmaya karar vermek de kolay değildir.Yanlış bir seçim yaptığınızda zarara uğrayabilme ihtimaliniz bulunmaktadır.Bizler bu ihtimallerin varlığının ve sektördeki gelişigüzel danışmanlık yapan şirketlerin farkındayız.Sizlere bu eksikliği tamamlamak amacıyla ve sorunsuz hizmet sunmak için kurulduk .

İstanbul bölgesinde geniş bir bölgede hizmet sunan firmamız daima müşteri memnuniyeti odaklı çalışmaktadır.Müşterilerimizin taleplerini çok iyi anlayan ve uygun gayrimenkulü en kısa sürede bulabilecek bir ekibe sahibiz.Ekibimizin profesyonelliği sayesinde müşterilerimizin memnuniyeti her zaman maksimumda seyir etmiştir.Bu güne kadar çalıştığımız tüm müşterilerimizden olumlu cevaplar aldık ve olumsuz bir yorumla karşılaşmadık.Bizler için önemli olan müşterilerimizin yeni yuvalarında huzurla yaşamaları.Bunu sağladığımızda başarılı bir gayrimenkul danışmanlığı yaptığımızı anlarız.

Gayrimenkul satımı konusunda da sizler için piyasa araştırması yapıyor ve bölgede gayrimenkulünüzün tam değerinde tanıtımını yapıyoruz.Sizlere en uygun müşteriyi buluyoruz.

Gayrimenkul bizden sorulur…

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.

Nasıl Çalışır?
Firma adresinizi sayfanızdaki haritaya işaretleyelim. Müşterileriniz ürün ve hizmetlerinizi incelesin, yol tarifi alsın, sizi kolaylıkla bulsun.
İncele
Sık Sorulan Sorular
Müşterilerimiz tarafından, satın alma öncesi ve sonrası en çok sorulan soruları cevapları ile listelediğimiz sayfamızdır.
Göz At
7/24 Destek
Sorularınız, önerileriniz yada herhangi bir konu da danışmak için destek sayfamızdan bizlere ulaşabilirsiniz.
Destek Al