• iletisim@firmafix.com
  • İletişim Çok Yakında

Plast Eurasia İstanbul 2017, 27.Uluslararası İstanbul Plastik Endüstrisi Fuarı

52 ZİYARETÇİ
  • EKLENME TARİHİ: 13 Temmuz 2017 15:06
  • TARİH: 6-9 Aralık  2017
  • WEB ADRESİ: Belirtilmemiş
  • ORGANİZATÖR: Belirtilmemiş
  • YER: İSTANBUL

ETKİNLİK HAKKINDA

Plast Eurasia İstanbul 2017, 27.Uluslararası İstanbul Plastik Endüstrisi Fuarı;

Her yıl olduğu gibi bu yıl da; plastik hammadde ve makine sektöründeki son teknoloji ürünlerin ve son trendlerin sergilenecek.

Plast Eurasia ;İstanbul Fuarı Tüyap tarafından PAGEV iş birliği ile, 6 – 9 Aralık 2017 tarihlerinde Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi’nde düzenlenecek.

Katılım sayısının fazla olduğu ve her yıl da artan fuara 2017 de de talep büyük olacak.

Plast Eurasia İstanbul yurt içinde ve yurt dışında önemli bir değere sahiptir.Avrupa’nın her yıl düzenlenen en büyük plastik endüstrisi fuarı olma özelliğini taşımaktadır. Plast Eurasia İstanbul, 2016 yılında 84 ülkeden 48.725 ziyaretçiye ev sahipliği yapmış ve 41 ülkeden 957 firma ve firma temsilciliği fuara katılım sağlamıştır.

Bu yıl da plastik hammadde ve makine sektöründeki son teknoloji ürünlerin ve son trendlerin sergileneceği Plast Eurasia İstanbul Fuarı Tüyap-PAGEV iş birliği ile, 6/9 Aralık  2017 tarihinde Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi İstanbul’da ziyaretçilerini bekliyor olacak.

 


Nasıl Çalışır?
Firma adresinizi sayfanızdaki haritaya işaretleyelim. Müşterileriniz ürün ve hizmetlerinizi incelesin, yol tarifi alsın, sizi kolaylıkla bulsun.
İncele
Sık Sorulan Sorular
Müşterilerimiz tarafından, satın alma öncesi ve sonrası en çok sorulan soruları cevapları ile listelediğimiz sayfamızdır.
Göz At
7/24 Destek
Sorularınız, önerileriniz yada herhangi bir konu da danışmak için destek sayfamızdan bizlere ulaşabilirsiniz.
Destek Al