• iletisim@firmafix.com
  • İletişim Çok Yakında

İstanbul Kırtasiye Ofis Fuarı, Okul, Kırtasiye, Kağıt, Ofis Malzemeleri ve Oyuncak Fuarı 2017

39 ZİYARETÇİ
  • EKLENME TARİHİ: 13 Temmuz 2017 15:13
  • TARİH: 21-25 Şubat 2018
  • WEB ADRESİ: Belirtilmemiş
  • ORGANİZATÖR: Belirtilmemiş
  • YER: İSTANBUL

ETKİNLİK HAKKINDA

T.C. Gümrük ve Ticaret Bakanı Bülent Tüfenkci ve ATO Başkanı Gürsel Baran’ın katılımıyla açılan İstanbul Kırtasiye Ofis Fuarı, yerel fuarcılık anlayışından global fuarcılığa geçerek katılımcı sayısını arttırmayı ve büyümeyi hedefliyor.

2017’de ilk kez TÜYAP’da düzenlenen İstanbul Kırtasiye Ofis Fuarı, beş gün süren yoğun ikili iş görüşmeleri sonucunda katılımcılardan tam not aldı.Buna bağlı olarak da 2018 yılıında yapılması hedeflendi.

Fuara katılım büyüktü;

Amerika, Almanya, Avusturya, Çin, Çek Cumhuriyeti, Fransa, Hindistan, Hong Kong, İngiltere, İspanya, İtalya, Japonya, Kore, Tayland, Tayvan, Yeni Zelanda, Yunanistan ve Türkiye’den 216 marka ve 165 firma-firma temsilcinin katıldığı fuar global anlamda önemli ve işbirlikçi bir firma olmaya devam ediyor.

Fuarda, okul ve ofis kırtasiye malzemelerinden eğitici oyunlara, ofis makineleri ve ofis tüketim ürünlerinden çantalara kadar birçok ürün sergilendi.

İstanbul Kırtasiye Ofis Fuarı 2018 değerli katılımcı ve ziyaretçilerini;21-25 Şubat 2018 tarihleri arasında Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi’ne bekliyor.

 


Nasıl Çalışır?
Firma adresinizi sayfanızdaki haritaya işaretleyelim. Müşterileriniz ürün ve hizmetlerinizi incelesin, yol tarifi alsın, sizi kolaylıkla bulsun.
İncele
Sık Sorulan Sorular
Müşterilerimiz tarafından, satın alma öncesi ve sonrası en çok sorulan soruları cevapları ile listelediğimiz sayfamızdır.
Göz At
7/24 Destek
Sorularınız, önerileriniz yada herhangi bir konu da danışmak için destek sayfamızdan bizlere ulaşabilirsiniz.
Destek Al