• iletisim@firmafix.com
  • İletişim Çok Yakında

Çizgimiz dürüstlük ve dostluk Yörük Emlak Gayrimenkul

TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
73 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Yörük Emlak Gayrimenkul
  • ADRES: Altıntepe mah. Değirmen yolu cad. No:16/D Fidanlık apt. Altıntepe/Maltepe/İSTANBUL
  • TELEFON: 0216 366 36 16
  • SOSYAL MEDYA:

FİRMA HAKKINDA

Firma olarak her zaman yeniliğe açık,kaliteli ve güvenilir olmaya dikkat ettik.Vizyonumuzu bu temeller üzerine inşaa ettik.Sizler için en doğru yatırım danışmanlığı hizmeti verebilmek için  kendimizi günden güne geliştirdik ve yeniledik.

Yörük Emlak Gayrimenkul olarak biz danışanlarımızı dostlarımız olarak gördük.Dostlarımızın yatırımlarını doğru zamanlarda ve en hızlı şekilde yapmalarını sağlamak amacıyla hizmet vermekteyiz.

Temel prensip olarak ,gayrimenkul gibi profesyonellik gerektiren konularda ,tarafların gerçek piyasa değerinde gayrimenkul alış verişini yapmalarını benimsedik.Hizmetlerimizde her zaman müşteri memnuniyeti ve güvenilirliği ön plana aldık.Bize danışan dostlarımız için her zaman sektörde fark yaratmak,bizden beklenen hizmetlerin kalitesini hiçbir zaman düşürmemek için çabaladık.Bu amaçla ekibimizi ve çalışma alanımızı genişlettik.

Uzun yıllardır sektördeyiz sizlere sonsuz hizmet için varız.

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.

Nasıl Çalışır?
Firma adresinizi sayfanızdaki haritaya işaretleyelim. Müşterileriniz ürün ve hizmetlerinizi incelesin, yol tarifi alsın, sizi kolaylıkla bulsun.
İncele
Sık Sorulan Sorular
Müşterilerimiz tarafından, satın alma öncesi ve sonrası en çok sorulan soruları cevapları ile listelediğimiz sayfamızdır.
Göz At
7/24 Destek
Sorularınız, önerileriniz yada herhangi bir konu da danışmak için destek sayfamızdan bizlere ulaşabilirsiniz.
Destek Al