• iletisim@firmafix.com
  • İletişim Çok Yakında
TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
42 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: As Emlak Gayrimenkul
  • ADRES: TALATPAŞA CAD FENER SOKAK . NO:11/B GÜLTEPE-ORTABAYIR Ortabayır - Kağıthane – İSTANBUL
  • TELEFON: 0 (212) 280 55 00
  • SOSYAL MEDYA:

FİRMA HAKKINDA

 

As Emlak Gayrimenkul

 

Ev kiralama ve satın alma,iş yeri kiralama ve satın alma,arsa satış vb. konularda size hizmet veren bir firmadır.Satacağınız veya kiralamak istediğiniz ev iş yeri ve arsalarınızı ilanlarını verip satmak kiralamak için uzman güler yüzlü kadromuz ile size en iyi hizmeti vererek yardımcı olmaya çalışıyoruz. Tüm sektörlerin dinamiğinin yaratıcılık ve yaklaşım farkı olduğu inancındayız. Sektörlerin gelişimini sağlayan öncüleri diğerlerinden farklı yapan unsurun, yenilikçilik, vizyon farkı ve müşteri odaklılık olduğuna inanıyoruz. Bizlere göre her firma küçük veya büyük sektörüne birşeyler katmalıdır.Her firma sektörün kemikleşmiş sorunlarının çözümü için kendi ekseninde de olsa bir çaba içerisine girmelidir. Bu çabaların, sektörel tecrübelerin ve birikimlerin sonucunda daha kaliteli bir arz sunulabilecektir. Sunulan hizmetin kalitesinin yükselmesi, sektörümüzün niteliğine ve kazançlılığına olumlu etki edecektir.Bizlere göre, fazlasını almak için çok daha fazlasını vermek gereklidir. Daha fazlasını ancak daha iyisini sunabildiğinizde hakedersiniz. Bu felsefeyle altyapımızı ve hizmetlerimizi her geçen gün geliştirmekte ve sektörün yenilikçi yüzü olmaya çalışmaktayız.Emlak sektörünün genel niteliğinin gelişimi için, şirketimiz gibi diğer tüm sektör temsilcilerinin de çabası ve sinerjisi gereklidir. Ancak mükemmelliyetçiliğe inanan firmamız tek başına dahi olsa bu yenilikçi vizyonundan kopmayacaktır.

 

 

Şirket Yetkilisi

 

ŞÜKRÜ SARIOĞLU

 Telefon 1: 0 (553) 227 06 70

Telefon 2: 0 (212) 280 55 00

Cep Telefonu: 0 (537) 567 28 18

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.
Nasıl Çalışır?
Firma adresinizi sayfanızdaki haritaya işaretleyelim. Müşterileriniz ürün ve hizmetlerinizi incelesin, yol tarifi alsın, sizi kolaylıkla bulsun.
İncele
Sık Sorulan Sorular
Müşterilerimiz tarafından, satın alma öncesi ve sonrası en çok sorulan soruları cevapları ile listelediğimiz sayfamızdır.
Göz At
7/24 Destek
Sorularınız, önerileriniz yada herhangi bir konu da danışmak için destek sayfamızdan bizlere ulaşabilirsiniz.
Destek Al