• iletisim@firmafix.com
  • İletişim Çok Yakında
TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
65 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Liderist Gayrimenkul
  • ADRES: Soğanlı Mah. Çavuşpaşa Cad. No.10 Bahçelievler / İSTANBUL
  • TELEFON: 0212 644 00 47
  • SOSYAL MEDYA:

FİRMA HAKKINDA

Liderist Gayrimenkul

Emlak danışmanlığı yapmak ve sektörde uzun yıllar var olabilmek kolay değildir.Büyük çalışma emek gerektirir.Bizler de uzun yıllardır sektörde olmamızın verdiği tecrübe ve öz güven ile müşterilerimize kusursuz hizmet sunduğumuzu düşünüyoruz.Müşterilerimizden aldığımız olumlu cevaplar ve bizleri tanıdıklarına tavsiye etmeleri sayesinde biz de büyüdük ve geliştik.Artık sektörde daha emin adımlarla ilerliyoruz ve hizmetlerimizi sağlam temellerde sunuyoruz.Bünyemize kattığımız uzman elemanlar sayesinde müşterilerimizin memnuniyetini de maksimuma çıkarıyoruz.

 

Emlak danışmanlığı işlemlerinde ,yatırım yapma ihtiyaçlarınızda ,kiralık satılık ev arayışlarınızda,evinizi satmak ya da kiralamak ihtiyacınızda sizlerin yanında ve hizmetinde olmaktan memnuniyet duymaktayız.

 

Daima sizlere layık kusursuz ve sonsuz hizmet için bize ulaşın ve bilgi alın.Bize telefon numaralarımızdan,internet sitemizden ulaşabilirsiniz.

 

Dilerseniz de ofisimize gelin yüz yüze görüşelim.

 

 

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.

Nasıl Çalışır?
Firma adresinizi sayfanızdaki haritaya işaretleyelim. Müşterileriniz ürün ve hizmetlerinizi incelesin, yol tarifi alsın, sizi kolaylıkla bulsun.
İncele
Sık Sorulan Sorular
Müşterilerimiz tarafından, satın alma öncesi ve sonrası en çok sorulan soruları cevapları ile listelediğimiz sayfamızdır.
Göz At
7/24 Destek
Sorularınız, önerileriniz yada herhangi bir konu da danışmak için destek sayfamızdan bizlere ulaşabilirsiniz.
Destek Al