• iletisim@firmafix.com
  • İletişim Çok Yakında
TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
74 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Yuşa Gayrimenkul
  • ADRES: Nenehatun Mahallesi, Fatih Cd. 265/a, 34275 Arnavutköy/İstanbul
  • TELEFON: 0532 161 84 84
  • SOSYAL MEDYA:

FİRMA HAKKINDA

Yuşa Gayrimenkul

 

Yuşa Gayrimenkul Arnavutköy’de hizmet vermektedir.Emlak ve Gayrimenkul sektöründe müşterilerimizin istekleri doğrultusunda çalışan ve müşteri memnuniyetini ön plana taşıyan çalışanlarımızla en iyi hizmeti vermeye çalışıyoruz.

 

Yuşa Gayrimenkul bulunduğu konum itibariyle ve son yıllarda Arnavutköy’ün Emlak sektöründe çokca yatırım yapıldığını ve önümüzdeki yıllarda da bu yatırımın devam edeceğini bildimiz için bu alanda yatırım yapmak isteyen arsa veya konut projelerinden yararlanmak isteyen değerli müşterlerimize bilgilerimiz ve araştırmalarımızla ışık tutuyoruz.Amacımız hem ilçemizin hemde vatandaşlarımızın sağlıklı ve geleceğe dönük olarak yatırım gelirlerini katlıycağı ve daha çok gelir elde etmek için yatırım olanakları sunmaktan keyif alıyor ve işimizi severek yapıyoruz.Yeni yapılan havalimanı sayesinde de çokca ilgi gören ilçemiz daha da çok gözde haline geleceği için ve gerekli bilgileri almak için bizi ziyaret edebilir ve bilgilerimizden faydalanabilirsiniz.

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.
Nasıl Çalışır?
Firma adresinizi sayfanızdaki haritaya işaretleyelim. Müşterileriniz ürün ve hizmetlerinizi incelesin, yol tarifi alsın, sizi kolaylıkla bulsun.
İncele
Sık Sorulan Sorular
Müşterilerimiz tarafından, satın alma öncesi ve sonrası en çok sorulan soruları cevapları ile listelediğimiz sayfamızdır.
Göz At
7/24 Destek
Sorularınız, önerileriniz yada herhangi bir konu da danışmak için destek sayfamızdan bizlere ulaşabilirsiniz.
Destek Al