• iletisim@firmafix.com
  • İletişim Çok Yakında
TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
61 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Euromy Emlak
  • ADRES: İçerenköy Mahallesi, Mutlu Sk. 2/b, 34752 Ataşehir/İstanbul
  • TELEFON: 0555 579 10 81
  • SOSYAL MEDYA:

FİRMA HAKKINDA

Euromy Emlak

 

İstanbul bölgesinde en doğru en güvenilir emlak danışmanlığı…Bu slogan müşterilerimizin bizleri tanımlarken layık gördükleri ifadelerden biridir.Bizler sizlere etkili emlak danışmanlığı yapmak ve güveninizi kazanmak amacıyla var gücümüzle çalışıyoruz.Her geçen gün çalışmalarımıza bir yenisini ekliyor mutlu müşterilerimizin sayısını arttırıyoruz.Müşterilerimizi her zaman ailemizin bir üyesi olarak görüyoruz ve her yeni müşterimiz ile ailemizi genişletiyoruz.

 

Kuruluşumuzdan bu yana daima dürüstlük ve kaliteyi ilke edindik.İlke ve prensiplerimize bağlılığımız sayesinde büyüdük ve her geçen gün büyümeye devam ediyoruz.

 

En doğru yatırımları ancak ve ancak güvenebileceğiniz emlak danışmanı ile yapabilirsiniz.İstanbul bölesinde bizden başka güvenebileceğiniz bir danışman firmanın varlığının olduğunu düşünmüyoruz.

 

Tecrübelerimize güvenin.Sizler de kaliteli ve güvenilir emlak danışmanlığından faydalanmak istiyorsanız bize ulaşın.

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.

Nasıl Çalışır?
Firma adresinizi sayfanızdaki haritaya işaretleyelim. Müşterileriniz ürün ve hizmetlerinizi incelesin, yol tarifi alsın, sizi kolaylıkla bulsun.
İncele
Sık Sorulan Sorular
Müşterilerimiz tarafından, satın alma öncesi ve sonrası en çok sorulan soruları cevapları ile listelediğimiz sayfamızdır.
Göz At
7/24 Destek
Sorularınız, önerileriniz yada herhangi bir konu da danışmak için destek sayfamızdan bizlere ulaşabilirsiniz.
Destek Al