• iletisim@firmafix.com
  • İletişim Çok Yakında
TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
58 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Madenler Oto Kiralama
  • ADRES: Merkez mahallesi Marmara caddesi Avcılar İstanbul
  • TELEFON: 0212 591 26 13
  • SOSYAL MEDYA:

FİRMA HAKKINDA

Artık günümüzde insanların araç alıp kullanmaya bakış açıları değişmiştir.İthal olan araçların ülkemize giriş maliyetlerinin fazla olması sebebiyle fiyatlarının yükselmesi insanların araç alımına karşı mesafeli davranmalarına sebep olmaktadır.Bu yüzden araç temininde satın almak yerine kiralamak daha mantıklı hale gelmiştir.

Rent a Car sektörü de böylece önem kazanmış ve gelişmiş olmaktadır.Biz de firma olarak bu gelişen sektörde yer almak ve fark aratmak amacıyla var gücümüzle çalışmaktayız.Bu amaçlarına da çoğunlukla ulaşmış olan firmamız araç filosunu genişletmiş,Personel eğitimine önem vermiş,ve doğru alanlara yatırım yapmıştır.Bunların yanında %100 müşteri memnuniyeti odaklı çalışması da hizmetlerinde verimi maksimum seviyeye getirmiştir.

Firmamızın uzun yıllara dayanan tecrübesi de müşterilerinin taleplerini en doğru şekilde tespit etmesi aşamasında devreye giriyor.Böylece kişisel isteklere en uygun aracı temin edip hizmetinize sunuyoruz.

Sizlere en son model ve kalitede aracı tahsis edeceğimizden her zaman emin olabilirsiniz.

 

 

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.

Nasıl Çalışır?
Firma adresinizi sayfanızdaki haritaya işaretleyelim. Müşterileriniz ürün ve hizmetlerinizi incelesin, yol tarifi alsın, sizi kolaylıkla bulsun.
İncele
Sık Sorulan Sorular
Müşterilerimiz tarafından, satın alma öncesi ve sonrası en çok sorulan soruları cevapları ile listelediğimiz sayfamızdır.
Göz At
7/24 Destek
Sorularınız, önerileriniz yada herhangi bir konu da danışmak için destek sayfamızdan bizlere ulaşabilirsiniz.
Destek Al