• iletisim@firmafix.com
  • İletişim Çok Yakında

23 Yıllık Tecrübemiz ile Hizmet Sunuyoruz Beyaz Köşk Gayrimenkul A.Ş.

TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
64 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Beyaz Köşk Gayrimenkul
  • ADRES: Bayar Cd. Değirmen Sk. Şişikler Sit. No:2 / C Blok Kozyatağı KADIKÖY İSTANBUL
  • TELEFON: 0 850 532 3466
  • SOSYAL MEDYA:

FİRMA HAKKINDA

23 yılıdır sektörde bulunmamızın bizlere kazandırdığı tecrübe ve sayısız referanslar sayesinde geleceğe daha emin adımlarla ilerliyoruz.Firmamızı her zaman güvenilirlik temeline oturtuyoruz.Bizler ilk kurulduğumuz günkü heyecanımız ve dinamikliğimiz ile tecrübemizi bir araya getirerek hizmetlerimizi sizlere sunuyoruz.Bizler için müşterilerimizin menfaati her zaman ön plandadır.

Türkiye’de özellikle vatandaşlarımızın gayrimenkul alımına yaklaşımı yatırım amaçlıdır.Çoğunlukla hayatları boyunca biriktirdikleri paraları daha güvenceli bir yaşam için gayrimenkule yatırma eğilimindedirler.Bizler müşterilerimizin emeklerine saygı duyarak onların en doğru kararı vermeleri ve en iyi yatırımı yapmalarını sağlıyoruz.

Ayrıca gayrimenkul ihtiyaçlarında doğru projeler sunarak bireysel müşterilerimiz ya da kurumlar açısından karlı yatırımlar yapmalarını sağlamak misyonumuzdur.En yeni teknolojik gelişmeleri kullanarak eksiksiz proje yönetimiyle fonksiyonel gayrimenkul projeleri oluşturmak hedefindeyiz.Vizyonumuz ise Kadıköy bölgesinde kurulan firmamızın faaliyet alanlarını genişleterek tüm Türkiye’de hizmet vermesini sağlamaktır.

Bize ulaşın ve size özel tekliflerimizden hakkında bilgi alın…

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.

Nasıl Çalışır?
Firma adresinizi sayfanızdaki haritaya işaretleyelim. Müşterileriniz ürün ve hizmetlerinizi incelesin, yol tarifi alsın, sizi kolaylıkla bulsun.
İncele
Sık Sorulan Sorular
Müşterilerimiz tarafından, satın alma öncesi ve sonrası en çok sorulan soruları cevapları ile listelediğimiz sayfamızdır.
Göz At
7/24 Destek
Sorularınız, önerileriniz yada herhangi bir konu da danışmak için destek sayfamızdan bizlere ulaşabilirsiniz.
Destek Al